SST26VF032-80-5I-S2AE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SST26VF032-80-5I-S2AE
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC
Foi de date: SST26VF032-80-5I-S2AE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SST26VF032-80-5I-S2AE
Număr parc SST26VF032-80-5I-S2AE Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36907 pcs Fișa cu date SST26VF032-80-5I-S2AE.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 1.5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie SST26 SQI® ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 32Mb (4M x 8)
Interfața de memorie SPI - Quad I/O Formatul memoriei FLASH
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 80MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 80MHz Numărul părții de bază SST26VF032