SST25WF080BT-40I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080BT-40I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SST25WF080BT-40I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC
Foi de date: SST25WF080BT-40I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SST25WF080BT-40I/SN
Număr parc SST25WF080BT-40I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106725 pcs Fișa cu date SST25WF080BT-40I/SN.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 1ms Tensiune - Aprovizionare 1.65 V ~ 1.95 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie SST25 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 8Mb (1M x 8)
Interfața de memorie SPI Formatul memoriei FLASH
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 40MHz 8-SOIC
Frecvența ceasului 40MHz Numărul părții de bază SST25WF080