SST25VF080B-80-4I-SAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-80-4I-SAE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SST25VF080B-80-4I-SAE
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC
Foi de date: SST25VF080B-80-4I-SAE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SST25VF080B-80-4I-SAE
Număr parc SST25VF080B-80-4I-SAE Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3624 pcs Fișa cu date SST25VF080B-80-4I-SAE.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10µs Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie SST25 ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume SST25VF080B804ISAE
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 8Mb (1M x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei FLASH Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC Frecvența ceasului 80MHz