SST25VF032B-80-4I-QAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF032B-80-4I-QAE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SST25VF032B-80-4I-QAE
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8WSON
Foi de date: 1.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf2.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf3.SST25VF032B-80-4I-QAE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SST25VF032B-80-4I-QAE
Număr parc SST25VF032B-80-4I-QAE Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8WSON Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 10µs Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 8-WSON
Serie SST25 ambalare Tube
Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad Alte nume SST25VF032B804IQAE
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 32Mb (4M x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei FLASH Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI 80MHz 8-WSON Frecvența ceasului 80MHz