RN4871-I/RM130
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN4871-I/RM130
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului BLUETOOTH BLE MODULE, SHIELDED,
Foi de date: 1.RN4871-I/RM130.pdf2.RN4871-I/RM130.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN4871-I/RM130
Număr parc RN4871-I/RM130 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere BLUETOOTH BLE MODULE, SHIELDED, Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 11781 pcs Fișa cu date 1.RN4871-I/RM130.pdf2.RN4871-I/RM130.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.9 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată RN4871
Serie - Interfețe intermediare I²C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Sensibilitate -90dBm RF Familie / Standard Bluetooth
Protocol Bluetooth v4.2 Putere - Ieșire 0dBm
Pachet / Caz 16-SMD Module Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Modulare GFSK Dimensiunea memoriei 256kB Flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
Frecvență 2.402GHz ~ 2.48GHz Rata de date 10kbps
Curent - transmiterea 13mA Curent - Primirea 13mA