PIC32MX575F512HT-80I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MX575F512HT-80I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MX575F512HT-80I/PT
Număr parc PIC32MX575F512HT-80I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Viteză 80MHz Serie PIC® 32MX
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 64-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 53 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 16x10b