PIC32MX440F256HT-80V/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MX440F256HT-80V/MR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MX440F256HT-80V/MR
Număr parc PIC32MX440F256HT-80V/MR Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-QFN (9x9)
Viteză 80MHz Serie PIC® 32MX
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 53 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) Convertoare de date A/D 16x10b