PIC32MM0256GPM028T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0256GPM028T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MM0256GPM028T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28QFN
Foi de date: 1.PIC32MM0256GPM028T-I/ML.pdf2.PIC32MM0256GPM028T-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MM0256GPM028T-I/ML
Număr parc PIC32MM0256GPM028T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 39501 pcs Fișa cu date 1.PIC32MM0256GPM028T-I/ML.pdf2.PIC32MM0256GPM028T-I/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 25MHz Serie PIC® 32MM
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC32MM0256GPM028T-I/MLCT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-QFN (6x6)