PIC32MM0128GPM028T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0128GPM028T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MM0128GPM028T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 128KB FLASH
Foi de date: 1.PIC32MM0128GPM028T-I/SS.pdf2.PIC32MM0128GPM028T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MM0128GPM028T-I/SS
Număr parc PIC32MM0128GPM028T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 32BIT 128KB FLASH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68539 pcs Fișa cu date 1.PIC32MM0128GPM028T-I/SS.pdf2.PIC32MM0128GPM028T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 25MHz Serie PIC® 32MM
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC32MM0128GPM028T-I/SSTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP