PIC24FV32KA302-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV32KA302-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FV32KA302-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Foi de date: PIC24FV32KA302-E/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
243 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FV32KA302-E/SO
Număr parc PIC24FV32KA302-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 29999 pcs Fișa cu date PIC24FV32KA302-E/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 23 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 13x12b