PIC24FV16KM202-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV16KM202-E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FV16KM202-E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN
Foi de date: 1.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf2.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
305 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FV16KM202-E/ML
Număr parc PIC24FV16KM202-E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36360 pcs Fișa cu date 1.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf2.PIC24FV16KM202-E/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 23 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6) Convertoare de date A/D 19x10b/12b, D/A 2x8b