PIC24FV16KA304-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FV16KA304-I/MV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48UQFN
Foi de date: PIC24FV16KA304-I/MV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FV16KA304-I/MV
Număr parc PIC24FV16KA304-I/MV Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 24329 pcs Fișa cu date PIC24FV16KA304-I/MV.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-UQFN (6x6)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 48-UFQFN Exposed Pad
Alte nume PIC24FV16KA304IMV Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 38
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)