PIC24FV08KM101T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV08KM101T-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FV08KM101T-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SOIC
Foi de date: 1.PIC24FV08KM101T-I/SO.pdf2.PIC24FV08KM101T-I/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FV08KM101T-I/SO
Număr parc PIC24FV08KM101T-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5350 pcs Fișa cu date 1.PIC24FV08KM101T-I/SO.pdf2.PIC24FV08KM101T-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-SOIC Convertoare de date A/D 16x10b/12b