PIC24FJ64GC006-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ64GC006-I/MR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN
Foi de date: 1.PIC24FJ64GC006-I/MR.pdf2.PIC24FJ64GC006-I/MR.pdf3.PIC24FJ64GC006-I/MR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ64GC006-I/MR
Număr parc PIC24FJ64GC006-I/MR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-QFN (9x9)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 53 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 64-QFN (9x9) Convertoare de date A/D 29x12b, 2x16b, D/A 2x10b