PIC24FJ64GA202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA202T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ64GA202T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Foi de date: PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ64GA202T-I/SS
Număr parc PIC24FJ64GA202T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 31919 pcs Fișa cu date PIC24FJ64GA202T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 10x10b/12b