PIC24FJ64GA110-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA110-I/PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ64GA110-I/PF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Foi de date: 1.PIC24FJ64GA110-I/PF.pdf2.PIC24FJ64GA110-I/PF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ64GA110-I/PF
Număr parc PIC24FJ64GA110-I/PF Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 14557 pcs Fișa cu date 1.PIC24FJ64GA110-I/PF.pdf2.PIC24FJ64GA110-I/PF.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Viteză 32MHz Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 100-TQFP
Alte nume PIC24FJ64GA110IPF Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 85
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 100-TQFP (14x14)