PIC24FJ32MC102T-E/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ32MC102T-E/TL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 36VTLA
Foi de date: 1.PIC24FJ32MC102T-E/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102T-E/TL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ32MC102T-E/TL
Număr parc PIC24FJ32MC102T-E/TL Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 5939 pcs Fișa cu date 1.PIC24FJ32MC102T-E/TL.pdf2.PIC24FJ32MC102T-E/TL.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 36-VTLA (5x5)
Viteză 16 MIPs Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 1K x 16 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 36-VFTLA Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5) Convertoare de date A/D 8x10b