PIC24FJ32MC101-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ32MC101-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SSOP
Foi de date: 1.PIC24FJ32MC101-I/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
402 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ32MC101-I/SS
Număr parc PIC24FJ32MC101-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 52344 pcs Fișa cu date 1.PIC24FJ32MC101-I/SS.pdf2.PIC24FJ32MC101-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 16 MIPs Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 1K x 16 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 15 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-SSOP Convertoare de date A/D 6x10b