PIC24FJ256GA705-I/M4
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ256GA705-I/M4
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN
Foi de date: 1.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf2.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ256GA705-I/M4
Număr parc PIC24FJ256GA705-I/M4 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 42352 pcs Fișa cu date 1.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf2.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-UQFN (6x6)
Viteză 32MHz Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 48-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 40 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6) Convertoare de date A/D 14x12b