PIC24FJ256GA702-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ256GA702-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ256GA702-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16-BIT 256KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.PIC24FJ256GA702-I/SS.pdf2.PIC24FJ256GA702-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ256GA702-I/SS
Număr parc PIC24FJ256GA702-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 47655 pcs Fișa cu date 1.PIC24FJ256GA702-I/SS.pdf2.PIC24FJ256GA702-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 22 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 10x12b