PIC24FJ256DA206-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ256DA206-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
Foi de date: 1.PIC24FJ256DA206-I/PT.pdf2.PIC24FJ256DA206-I/PT.pdf3.PIC24FJ256DA206-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ256DA206-I/PT
Număr parc PIC24FJ256DA206-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Viteză 32MHz Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 96K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Alte nume PIC24FJ256DA206IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 52
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)