PIC24FJ1024GA610T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ1024GA610T-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24FJ1024GA610T-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 1MB FLASH 100TQFP
Foi de date: PIC24FJ1024GA610T-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24FJ1024GA610T-I/PT
Număr parc PIC24FJ1024GA610T-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 22072 pcs Fișa cu date PIC24FJ1024GA610T-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (12x12)
Viteză 32MHz Serie PIC® 24F
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 100-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 85 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 1MB (341.5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12) Convertoare de date A/D 24x10b/12b