PIC24F16KM102-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F16KM102-I/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SDIP
Foi de date: 1.PIC24F16KM102-I/SP.pdf2.PIC24F16KM102-I/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F16KM102-I/SP
Număr parc PIC24F16KM102-I/SP Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 35560 pcs Fișa cu date 1.PIC24F16KM102-I/SP.pdf2.PIC24F16KM102-I/SP.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 19x10b/12b