PIC24F16KA304-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KA304-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F16KA304-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.PIC24F16KA304-I/PT.pdf2.PIC24F16KA304-I/PT.pdf3.PIC24F16KA304-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F16KA304-I/PT
Număr parc PIC24F16KA304-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC24F16KA304IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 39
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)