PIC24F16KA302-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KA302-E/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F16KA302-E/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.PIC24F16KA302-E/SS.pdf2.PIC24F16KA302-E/SS.pdf3.PIC24F16KA302-E/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
282 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F16KA302-E/SS
Număr parc PIC24F16KA302-E/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 13x12b