PIC24F16KA301-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KA301-I/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F16KA301-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20DIP
Foi de date: 1.PIC24F16KA301-I/P.pdf2.PIC24F16KA301-I/P.pdf3.PIC24F16KA301-I/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
286 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F16KA301-I/P
Număr parc PIC24F16KA301-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-PDIP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume PIC24F16KA301IP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 18
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-PDIP