PIC24F16KA101T-I/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F16KA101T-I/MQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F16KA101T-I/MQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F16KA101T-I/MQ
Număr parc PIC24F16KA101T-I/MQ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-QFN (5x5)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 1.5K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (5.5K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC24F16KA101T-I/MQ-ND
PIC24F16KA101T-I/MQTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 18
Dimensiunea EEPROM 512 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-QFN (5x5)