PIC24F08KM202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KM202T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F08KM202T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.PIC24F08KM202T-I/SS.pdf2.PIC24F08KM202T-I/SS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F08KM202T-I/SS
Număr parc PIC24F08KM202T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3495 pcs Fișa cu date 1.PIC24F08KM202T-I/SS.pdf2.PIC24F08KM202T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 512 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 19x10b/12b, D/A 2x8b