PIC18LF46K42T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF46K42T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF46K42T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM
Foi de date: 1.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF46K42T-I/ML
Număr parc PIC18LF46K42T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 51106 pcs Fișa cu date 1.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC18LF46K42T-I/MLCT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)