PIC18LF4480-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4480-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF4480-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF4480-I/PT
Număr parc PIC18LF4480-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC18LF4480IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)