PIC18LF4321-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF4321-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF4321-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF4321-I/ML
Număr parc PIC18LF4321-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC18LF4321IML Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)