PIC18LF27K40-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF27K40-E/SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF27K40-E/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SDIP
Foi de date: PIC18LF27K40-E/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF27K40-E/SP
Număr parc PIC18LF27K40-E/SP Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 37829 pcs Fișa cu date PIC18LF27K40-E/SP.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 3.6K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 24x10b, D/A 1x5b