PIC18LF26K40T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26K40T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF26K40T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN
Foi de date: 1.PIC18LF26K40T-I/ML.pdf2.PIC18LF26K40T-I/ML.pdf3.PIC18LF26K40T-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF26K40T-I/ML
Număr parc PIC18LF26K40T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 3.6K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC18LF26K40T-I/ML-ND
PIC18LF26K40T-I/MLTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 25
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)