PIC18LF26J53T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF26J53T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF26J53T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF26J53T-I/SS
Număr parc PIC18LF26J53T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36471 pcs Fișa cu date 1.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf2.PIC18LF26J53T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 2.75 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 48MHz Serie PIC® XLP™ 18J
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 64KB (32K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 22 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18J Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 10x10b/12b