PIC18LF25K83-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF25K83-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF25K83-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului FLASH
Foi de date: 1.PIC18LF25K83-I/SO.pdf2.PIC18LF25K83-I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF25K83-I/SO
Număr parc PIC18LF25K83-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere FLASH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40480 pcs Fișa cu date 1.PIC18LF25K83-I/SO.pdf2.PIC18LF25K83-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 24x12b, D/A 1x5b