PIC18LF25K40-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF25K40-E/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP
Foi de date: 1.PIC18LF25K40-E/SP.pdf2.PIC18LF25K40-E/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
465 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF25K40-E/SP
Număr parc PIC18LF25K40-E/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59497 pcs Fișa cu date 1.PIC18LF25K40-E/SP.pdf2.PIC18LF25K40-E/SP.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SDIP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SDIP Convertoare de date A/D 35x10b, D/A 1x5b