PIC18LF24K22-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF24K22-E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF24K22-E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Foi de date: PIC18LF24K22-E/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
366 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF24K22-E/ML
Număr parc PIC18LF24K22-E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46935 pcs Fișa cu date PIC18LF24K22-E/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 48MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Convertoare de date A/D 19x10b