PIC18LF2431-I/SO
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC18LF2431-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF2431-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF2431-I/SO
Număr parc PIC18LF2431-I/SO Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 28-SOIC
Serie PIC® 18F Starea RoHS Tube
Timp de recuperare invers (trr) 40MHz necesită Brown-out Detect/Reset, LVD, Power Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 16KB (8K x 16) Dimensiunea memoriei programului I²C, SPI, UART/USART
Polarizare 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume PIC18LF2431ISO
Tip oscilator A/D 5x10b Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Sistem de operare PIC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului PIC18LF2431-I/SO Descriere extinsă PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SOIC
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC Date SRAM Bytes 256 x 8
Convertoare de date 2 V ~ 5.5 V Core dimensiune 768 x 8