PIC18LF2331T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF2331T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF2331T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF2331T-I/ML
Număr parc PIC18LF2331T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3188 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Convertoare de date A/D 5x10b