PIC18LF14K22T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF14K22T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Foi de date: 1.PIC18LF14K22T-I/SS.pdf2.PIC18LF14K22T-I/SS.pdf3.PIC18LF14K22T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF14K22T-I/SS
Număr parc PIC18LF14K22T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (8K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SSOP Convertoare de date A/D 12x10b