PIC18LF1320-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF1320-I/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18LF1320-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 18DIP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18LF1320-I/P
Număr parc PIC18LF1320-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 18DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-PDIP
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 8KB (4K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume PIC18LF1320IP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 18-PDIP