PIC18F87K22-I/PTRSL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F87K22-I/PTRSL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Foi de date: 1.PIC18F87K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F87K22-I/PTRSL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F87K22-I/PTRSL
Număr parc PIC18F87K22-I/PTRSL Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 20889 pcs Fișa cu date 1.PIC18F87K22-I/PTRSL.pdf2.PIC18F87K22-I/PTRSL.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (12x12)
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Alte nume PIC18F87K22IPTRSL Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 69
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)