PIC18F8310-E/PT
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F8310-E/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 80TQFP
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
238 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F8310-E/PT
Număr parc PIC18F8310-E/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (12x12)
Viteză 25MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 70 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 8KB (4K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) Convertoare de date A/D 12x10b