PIC18F6680-I/PT
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F6680-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F6680-I/PT
Număr parc PIC18F6680-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.25K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Alte nume PIC18F6680IPT Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 52
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)