PIC18F6525-E/PT
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F6525-E/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP
Foi de date: 1.PIC18F6525-E/PT.pdf2.PIC18F6525-E/PT.pdf3.PIC18F6525-E/PT.pdf4.PIC18F6525-E/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
160 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F6525-E/PT
Număr parc PIC18F6525-E/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Viteză 25MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.75K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 53 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 48KB (24K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 12x10b