PIC18F46K20-E/P
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F46K20-E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Foi de date: 1.PIC18F46K20-E/P.pdf2.PIC18F46K20-E/P.pdf3.PIC18F46K20-E/P.pdf4.PIC18F46K20-E/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
270 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F46K20-E/P
Număr parc PIC18F46K20-E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-PDIP
Viteză 48MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Alte nume PIC18F46K20EP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 35
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 40-PDIP