PIC18F4685-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4685-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F4685-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.PIC18F4685-I/PT.pdf2.PIC18F4685-I/PT.pdf3.PIC18F4685-I/PT.pdf4.PIC18F4685-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F4685-I/PT
Număr parc PIC18F4685-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 96KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.25K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC18F4685IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)