PIC18F4553T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4553T-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F4553T-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F4553T-I/PT
Număr parc PIC18F4553T-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 48MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 34 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 13x12b