PIC18F452T-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F452T-I/L
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F452T-I/L
Număr parc PIC18F452T-I/L Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-PLCC (16.59x16.59)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 1.5K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-LCC (J-Lead)
Alte nume PIC18F452T-I/L-ND
PIC18F452T-I/LTR
Q1165038
Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 34
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)