PIC18F4480T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4480T-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F4480T-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F4480T-I/PT
Număr parc PIC18F4480T-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 36 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 11x10b